Розслідування про фінансування державним УкрЕксімБанком ДНР.

Новий трейлер документалки про розслідування державної зради Зеленського від Нетфліксу підвезли.

Не встигли штанці Зеленського висохнути після виходу розслідування «Пандора Пейперс«, як свій «привіт» шмарклі передав Нетфлікс.

А ще ж розслідування про фінансування державним УкрЕксімБанком різних ДНРів завтра дивитись.

Зараз найбільше радіє Разумков. Бо новому спікеру Верховної Ради доведеться відразу або приймати закон про заборону інтернету в Україні, або починати процедуру імпічменту Зеленському.


Зеленський причетний до фінансування тероризму?

Найцікавіше у історії з Мецгеромпитання, яке спровокувало голову державного банку на напад на журналістів. Це питання стосувалось кредитів, виданих державним УкрЕксімом особам чи компаніям, пов’язаним з ОРДО. Це видно із матеріалів, які вдалось відновити та опублікували «Схеми» напередодні.

З реакції самого Мецгера видно, що він знає про ці кредити, але навіть не очікував, що про них відомо журналістам. Але Мецгер — не самостійний гравець, за ним стирчать вуха Зеленського. Саме президент протягнув кандидатуру земляка Мецгера, зламавши через коліно наглядову раду. І це призначення вже призвело до рекордних збитків Банку – мінус 6 мільярдів за 2020 рік!

Читайте также:  Про міжнародне розслідування Pandora Papers знають 61,7% українців.

Частина цих коштів, очевидно пішла на фінансування окупованих територій. Тож чекаємо виходу повної версії розслідування, після якого може й Зеленському доведеться сісти поряд з Медведчуком під арешт за фінансування тероризму.