Санкції проти «Північного потоку – 2» діють!

Німецька компанія Wintershall Dea заявила про завершення фінансування проекту «Північний потік – 2» через санкції США. Це одна з п’яти компаній, яка надавала гроші на будівництво. Вона встигла вкласти туди 730 млн євро. А в минулому році у Польщі вже декілька разів штрафували «Газпром». Штрафи були також пов’язані з будівництвом «Північного потоку – 2».

Санкції проти «Північного потоку – 2» діють!

Нещодавно Конгрес США оприлюднив інформацію, що вже 18 європейських компаній припинили діяльність в будівництві проекту. Але як би Росія не намагалася, як би не підключала усілякі контакти, треба визнати, що «Північний потік – 2» дуже невигідний проект. Очевидно, що санкції не будуть зніматися, а опинитися у «чорному списку» не захоче жодна компанія.

Росія думала, що всі її вчинки залишаться безкарними, що вони будуть починати війну, захоплювати чужі території, а паралельно з цим саджати на «енергетичний ланцюг» Європу.

Але за останні роки інвестиції в інші трубопроводи та термінали для імпорту скрапленого газу вже допомогли зробити так, щоб енергетичні потреби Європи були задоволені.

Читайте также:  В Україні майже половина громадян, що досягли 60-річного віку не зможуть вийти на пенсію.

Тож, ми з вами почекаємо, поки з проекту будівництва «Північного потоку – 2» вийдуть усі компанії і залишать Росію ні з чим, або, як кажуть в одній російській казці – «у разбитого корыта».