СБУ, повістка та Порошенко.

Петро Порошенко знову послав в далеку еротичну подорож СБУ з їхньою повісткою. По-хорошому, міг навіть не реагувати. З тим як зелень надсилає повістки з порушенням всіх пепроцедур, їх можна просто ігнорувати і хай в суді доводять що вони чогось надсилали.

Ні, ну от з якого-такого милого, Порошенко мусить щось пояснювати з приводу бурних фантазій Бігуса, через які сам Бігус нині тремтить дати бодай якусь відповідь адвокатам Порошенка?

Чи Баканову-Іспанському аби почути «Я нічого не знаю, ваші фантазії мене не цікавлять», обов’язково присутність Порошенка потрібна?

СБУ, повістка та Порошенко.

Але дядько Петро таки зробив милість йолопам — повідомив, що сьогодні він не може, бо погоджувальна рада, а наступного тижня прийде. Коли час знайде. На місці Баканова-Іспанського я б зараз готувався до приходу Порошенка до них. Бо вже був випадок, коли дядька Петра купу разів кликали до ДБР, а коли він прийшов, виявилося що і слідак у відпустці, і другий повноважень не має. І Венедиктова від Порошенка ховалася, а як до неї таки зайшли — то вона підозри виписувати не могла.

Читайте также:  В РОССИЙСКОМ ВУЗЕ СНОВА УБИТЫ И РАНЕНЫ ДЕТИ.

Агов, СБУ! Порошенко вам фору дав. Готуйтеся. Аби не довелося червоніти як отим слідакам ДБР на суді.

Порошенко на фронті розповівдає солдатам про повістку до СБУ.