SHARP`s REVIEW — 03.03.2021:

1.Держдеп заявив.

SHARP`s REVIEW - 03.03.2021:

США через ситуацію з Навальним припиняють співробітництво з РФ у цілій низці сфер. Лавров відповів на це, що Кремль однозначно відповість на санкції своїми.

Вважаю Навального таким же антиукраїнським імперцем, як і Путіна, але за те, що він зробив свій внесок у приниження Ерєфії, пропоную встановити глиняний бюст у селі під Києвом, де проживають його родичі.

Що стосується «відповіді» Москви, то західні санкції не були б настільки нищівними для Росії, якби вона не запроваджувала у відповідь свої. Прикро тільки, що Байден тепер не зможе відпочити у Сизрані чи Воркуті. Але переживе.

2.Зеленський прищепився від COVID-19 вакциною Oxford/Astrazeneca на передовій.

SHARP`s REVIEW - 03.03.2021:

Хочу уточнити: нібито, вакциною і нібито, на передовій.
З урахуванням того, скільки бреше ця влада, черговий відосік від команди Мендель хай кожен сприймає у міру своєї довіри до гумору 95 кварталу.

3. У Раді встановили сенсорну кнопку — її роботу продемонстрував журналістам голова ВР Дмитро Разумков.

Ця кнопка давно вже була встановлена — просто нею не користувались. А реанімував її Разумков у власних цілях — щоб досадити моностаду і персонально Зеленському, у яких все частіше не вистачає голосів для результативного голосування.
Наразі ж Разумков, Гройсман та Кличко ведуть діалог про створення спільного політпроекту — от спікер і підточує монобільшість зсередини.

Читайте также:  Китай официально заявил о "недостаточной эффективности" их вакцин от COVID-19.

4.»ЄС» та «Голос» вимагають створити ТСК у справі «вагнерівців».

SHARP`s REVIEW - 03.03.2021:

Люся Арестович договорився до того, що це Порошенко «злив» інформацію по «вагнерівцям», хоча до цього стверджував, що такої операції не було взагалі.

Зелені як чорта бояться правди, а тому треба й наділі бити їх у слабке місце — це як кіл забивати у всяку нечисть. А Люся… Люся — акторка, який текст їй дадуть озвучувати, такий й белькоче.

5 «Слуга народу» вирішила створити «Зе!Молодіжку».

Вже були «молоді регіони» — спитайте у Разумкова. Так і уявляю, як Мендель пов`язує дітям зелені краватки, а Богдан Яременко (анал-табу) проводить з ними уроки моралі. Тьфу…

6.Аваков не бачить підстав для санкцій проти Порошенка.

SHARP`s REVIEW - 03.03.2021:

Це він соломку для себе стелить. Коли зміниться влада, Аваков (хоч він і ангел) відповідатиме багато за що — але головне, за своїх тітушок та тримання під вартою Ріффа, Кузьменко та інших патріотів. А Порошенко не злопам’ятний. Просто злий, і пам`ять у нього чудова.

Читайте также:  Какая самая страшная пятая колонна сейчас в Украине?

7. Шарія внесено до бази розшуку МВС.

SHARP`s REVIEW - 03.03.2021:

Парадокс. Зеленський, який оточив себе єрмаками, татаровими, бужанськими, венедіктовими та подоляками, робить вигляд, що переслідує їх єдинокровного брата Шарія. Це гра така?

8. У ЦАР розбився вертоліт з російськими найманцями.

SHARP`s REVIEW - 03.03.2021:

Як добре починається день — один військовий загін на гелікоптері вже ніколи не прилетить в Україну «асвабаждать русскоязичних». Амінь.

9.І на завершення анекдот- замальовка з гірськолижного спортивного комплексу в Протасовому яру міста Києва:

Жінка середнього віку котиться з гори на сноуборді — падає, перекидається, проїжджає особою через замет і врізається лобом в кущі.
Постає, обтрушується і бурмоче:
— Сцуко … все одно краще, ніж на роботі!
Радійте останньому снігу, бо весна неминуча.