SHARP`s REVIEW — 23.06.2020:

1. КС поновив справу, яка може скасувати націоналізацію Приватбанку.

Погана новина. Отримати кредит МВФ, вільні гроші поділити між своїми, через суд скасувати приватизацію Привата — бінго!

Традиційна схема Ігоря Валерійовича та його гоп-компанії. З самого початку вважаю КС абсолютно непотрібною та корумпованою установою із захмарними зарплатами, функції якої треба передати до Верховного Суду.

Та й взагалі цей рід діяльності (тлумачення законів) пора віддати на закордонний аутсорс — дешевше вийде.

2. Деркач оприлюднив нову порцію записів розмов «голосів, схожих на Байдена і Порошенко».

Україна знову втягнута в американську передвиборчу гонку і відіграє в ній значну роль. Кожна зі сторін наразі буде чинити тиск на Зеленського, використовуючи весь набір інструментарієв.

Поки Соросу і демократам вдається втримувати Зе від необачних кроків, але я не поручусь, що його ненавість до Порошенка не візьме гору над тим, що у людей називається розумом. А якби на його місці був якийсь дурачок? Гірше б точно не було.

3. 50% українців не шкодують про розпад СРСР, 33,5% — шкодують, — опитування КМІС.

По-перше, для України не було ніякого СРСР — була російська, а потім совецька окупація.

По-друге, 33,5% — та стеля, на яку можуть розраховувати проросійські партії. Решта виборців або має прозахідну орієнтацію, або це «болото», заточене на телевізор та холодильник.

Зробив би вибори платними: хочеш голосувати — здавай тест на IQ та внось до бюджету 1 тис грн. «Болото» б відразу відпало.)

4. Трамп розкритикував «Північний потік — 2».

А Вашингтон передасть Україні нову партію Javelin.Трамп ніколи не був агентом Кремля, як ніколи не був симпатиком України — вона його завжди дратувала. Трамп виключно за Трампа, nothing personal just business.

У цьому випадку він просто проштовхує американські бізнес-інтереси на європейський ринок.

Хоча може вже й зрозумів, що у нинішній американській заварусі крутяться чимало російських грошей.

Що стосується Javelin, то це виконання домовленостей, досягнутих ще з П`ятим президентом.

5. Порошенко робить із себе жертву перед виборами – Зеленський.

Угу. Це сам Порошенко спеціально відкрив проти себе майже чотири десятки справ і сам влаштовує шоу в музеях та судах. Я так скажу. Порох ніколи не буде робити з себе жертву. Бо він боєць і має гідність.

А от у Потерпілого на лобі написано, що він жертва. Жертва власних комплексів, жертва пубертатних фантазій, жертва своїх кукловодів, жертва свого IQ та «не такої» фізіології. Але найбільша жертва — адепти партії «аби-не-Порошенко».

То є жертви Г+Г та власного розуму. І це не лікується.Я не борец и не герой,но повторить готов над плахой:во всех суставах свихнут строй,где не пошлешь мерзавца на *уй.

6.Зе про похід у кафе в Хмельницькому:

Добровільно оплачу закладу суму, рівнозначну сумі штрафу.Раніше було: піду, як тільки порушу закон.

Наразі концепція змінилась: все купується і все продається. І такі грандіозні плани, що потім знадобиться два терміни з конфіскацією. А Яник здаватиметься взірцем розуму та шляхетності з дружиною-красунею. Все пізнається у порівнянні.

7. Президент Хорватії Міланович не приїде до Москви на парад.

Офіційна причина: «У нього зламався літак».Феєрична відмазка! Одразу згадався анекдот:Вчителька запитує Вовочку:- Ти чому позавчора в школу не прийшов ?

Він:- А в мене мама труси випрала, а інших в мене немає…Вчителька розлючено:- А вчора?- А вчора я йшов до школи, дивлюся ваші труси на балконі сушаться — подумав, що й ви не прийдете…

8. Пенсіонер у Москві прикрашав під’їзд Сталіним, впав з драбини та загинув, — росЗМІ.

— Чули, мужик поліз вішати портрет Сталіна, йо@нувся та помер?- Не так. Він спочатку йо@нувся, а портрет вже потім з’явився.Сатана продовжує збирати душі ідіотів, але щось дуже повільно.

Helgi Sharp