Що найгірше в цьому «обміні»?

Найгірше навіть не те, що маріонетка таким чином звільнила Хйла від відповідальності за рішенням Морського трибуналу ціною опосередкованого визнання Криму російським.

Найгірше навіть не те, що маріонетка ускладнила наші відносини з ЄС, ускладнила нашу позицію лобіювання санкцій ЄС, звільнивши корупційним способом винуватого в збитті боїнгу.

Найгірше не сліпе виконання всіх вимог Хйла, всупереч інтересам України. Маріонетка і так би все виконала і нічого не отримала взамін. Наприклад, ПАРЄ за що злили? В Станиці чому відступили і навіть прапори зняли?
А так хоч полонених отримали.

І навіть не те найгірше, що вчора ми відпустили справжніх злочинців, в яких на руках кров сотень людей, в обмін отримавши невинних. Не те найгірше, що їхні злочини і сотні жертв залишились не відомщеними. Збивай боїнги, підривай розвідників — ти вийдеш на волю за рішенням ручного судді зелі.

віть не те найгірше, що вчора ми відпустили справжніх злочинців, в яких на руках кров сотень людей, в обмін отримавши невинних. Не те найгірше, що їхні злочини і сотні жертв залишились не відомщеними. Збивай боїнги, підривай розвідників — ти вийдеш на волю за рішенням ручного судді зелі.

Найгірше те, що ця вся пздота, яка вчора волала «Главное што рібята дома, все остальноє ні важно» так і не відповість на просте запитання:
«А коли наступного разу український корабель пройде українською Керченською протокою з української Одеси в український Маріуполь?»

Я впевнений, що це запитання тепер в них викличе істерику.
Бо що сталося вчора?

Вчора, разом зі своїм говнокомандувачем, вони визнали і узаконили окупацію Хйлом морських територій.
Вони поголилися з окупацією.
Погодилися більше такого не робити.
Вони прийняли окупацію. І це пздц.

Поки що окупацію того, що не можна помацати, там ніхто не живе.
Але таким же чином, без жодного спротиву і з великою радістю, вони приймуть окупацію міст і сіл. В обмін на якесь склянне намисто. Аж поки окупованим не стане їхнє місто чи село.

Mason Lemberg

[kkstarratings]