Що означає ПДЧ для України.

Багато хто радіє словам. І це однозначно добре, що НАТО хотіло б сказати «так» Україні. Проте, радість передчасна. План дій членства нам поки ніхто не дає. А вступ до НАТО це довгострокова перспектива. Ім‘я цій перспективі — РЕФОРМИ.

Що означає ПДЧ для України.

Без реформ та політичних перетворень нічого не буде. Що зробила влада Зеленського щоб провести ці реформи? Рівним чином НІЧОГО. — Атака на антикорупційні органи;- узурпація всіх можливих інституцій;- знищення незалежності НБУ;

— деградація владою ЗСУ (згадайте хоча б про знищення нової системи харчування);Я вже мовчу про політичних хаос та топтання по всіх можливих Законах, починаючи з Конституції. У нас навіть співпраці з МВФ фактично НЕМАЄ вже понад рік.

Тому, НАТО та весь цивілізований світ каже Україні — так, ви можете стати членом Альянсу, але виконайте домашню роботу, проведіть реформи.

Що робить Зеленський? Погрожує, тупає ніжкою, розповідає що всі «повинні». Тільки він нічого не повинен. Сидіти на троні та поширювати свій популізм. Тому я всіх хочу засмутити: з такими підходами, непрофесійністю та хаосом в країні нам ще довго не бачити ні ЄС, ні НАТО, ні цмвілізованого світу. На жаль, свій шанс на кілька років ми втратили. А далі все в наших руках. Підкреслюю: саме в наших руках.

Читайте также:  АТО - курорт для мальчиков.