Схід країни у вогні. Укрзалізниця допомагає в гасінні пожеж

Пожежні поїзди Укрзалізниці допомагають гасити пожежі на Донеччині, Харківщині та Сумщині. Горіли суха трава, кущі, дерева у смугах відводу залізниці та торф’яники.

Раніше, 30 вересня, о 13:40 Лиманський пожежний поїзд регіональної філії «Донецька залізниця» вирушив на допомогу рятувальникам на перегін Форпостна — Святогірськ для гасіння смуги відводу залізниці. О 16:00 пожежний поїзд використовувався для гасіння пожежі на перегоні Кіндрашівська-Нова — Городній. Ввечері того самого дня потяг вирушив на перегін Сіверськ — Зовна.

Цього ж дня сталася пожежа і в Харківській області. Пожежний поїзд станції Куп’янськ-Вузловий регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» використовувався для ліквідації загоряння лісонасаджень на перегони Білий Колодязь — Вовчанськ та Гусинка — Шиповате.

Сьогодні, 1 жовтня, пожежний поїзд регіональної філії «Південно-Західна залізниця» був відправлений на гасіння пожежі в лісополосі на перегоні Хутір-Михайлівський — Свеса, що у Сумській області. Ці пожежі ліквідовано.

Наразі два пожежні поїзда регіональної філії «Південна залізниця» виїхали на ліквідацію загоряння полоси відводу перегону Сватове – Куземівка.

Укрзалізниця нагадує, що дотримання елементарних правил пожежної безпеки допоможе уникнути трагічних наслідків та матеріальних збитків.