Швидкість вакцинації в Україні повільніша.

За словами керівника Центру економіки охорони здоров’я Київської школи економіки (KSE) Юрія Ганиченко під час онлайн-презентації результатів аналізу поточної ситуації та моделювання сценаріїв поширення захворювання COVID-19, для досягнення показника в 70% вакцинованих дорослих до кінця поточного року в Україні потрібно робити по 225 тисяч щеплень на добу включно з вихідними.

Зараз цей показник становить близько 13 тисяч щеплень на добу.

Швидкість вакцинації в Україні повільніша.

«Україна серйозно відстає, і зараз 2.8% населення України вакциновані принаймні однією дозою вакцини. Рівень вакцинації в України в десять разів менший, ніж рівень вакцинації в середньому в Європі», — заявив експерт.

В Європейських країнах вакциновано від COVID-19 32% населення, близько 239 млн осіб отримали принаймні одну дозу вакцини.

У той же час, за даними ресурсу Worldometer станом на 3 червня Україна займала 2 місце в Європі за кількістю нових смертей від коронавірусу, більша кількість смертей лише в Росії, але й населення в Росії набагато більше.

Найбільша кількість смертей за минулу добу зафіксовано у Дніпропетровський(+18 осіб) та Харківській (+18 осіб) та Хмельницький областях (+9 осіб).

Читайте также:  Если можно распилить бюджет, то в эту дырку сразу лезет затычка-Ермак.

Міністрів змінюють, а ситуація зі щепленнями не поліпшується.
З такими темпами вакцинації амбітні плани по вакцинації 70% населення до кінця року перетворюються на порожні балачки.