Слугам народу – машини та килими представницького класу!!!

Слугам народу – машини та килими представницького класу!!!

Автобаза управління справами Апарату Верховної ради України купила нардепам 21 атомобіль «Тойота Камрі» на 18 мільйонів гривень.

Згідно з інформацією системи «Прозорро» 6 серпня було укладено угоду на поставку 21 чорної автівки Toyota Camry комплектації Comfort 2021 року випуску із гарантією 100 тис км пробігу на умовах післяоплати протягом місяця.

Знижка по тендерній процедурі склала менше 1%.

Комплектація включає у себе бензиновий тип двигуна, легкосплавні колісні диски R17, оздоблення крісел та внутрішніх поверхонь дверей тканиною, шкіряний руль, клімат-контроль, мультимедійну систему з дисплеєм діагоналлю 7 дюймів.

Додатково було замовлено повне тонування, комплект зимової гуми, замок КПП Construct, захист двигуна із сталі і автомобільний набір, у який входить жилет, вогнегасник, трос, аптечка тощо. Одна автівка такої комплектації коштує 852,85 тис грн/шт.

На сайті офіційного дилера Toyota в Україні автівка комплектації Comfort, уже привезена до України, коштує 785,76 тис грн/шт, тобто на 67 тис грн за штуку дешевше. У цю суму можуть закладати передпродажну підготовку автомобіля та додаткові опції. 860 тис грн/шт на сайті коштують автівки Toyota Сamry комплектації Elegance.

Читайте также:  У Фонді соціального страхування України потреба у видатках вже перевищує доходи.

Також, в управлінні справами Верховної Ради України проводять тендер на заміну килимових покриттів довжиною 960 погонних метрів. Ціна закупівлі становить 985,4 тис. грн (1026 грн за 1 погонний метр).

Нагадаємо, що народні депутати позиціонують свою роботу, як служіння народу України.

От тільки їздити такі «наймані робітники від народу» хочуть тільки на машинах представницького класу, хоча у більшості їх роботодавців (громадян України), ледь вистачає грошей, щоб звести кінці з кінцями.