«Совість і честь» в часи Порошенка.

Пам’ятаю в часи президентства Порошенка «совість і честь» суспільства, тобто представники журналістики та «антикорупційні» істоти влаштовували травлю на людей, які на чорне казали чорне, на їхню брехню — брехня. Цих людей (різних людей, які просто вміли думати самостійно) вони потім назвали проплаченими ботами Порошенка або порохоботами і перманентно придумували історії про те скільки їм платять, щоб дискредитувати в очах стада.

"Совість і честь" в часи Порошенка.

Сьогодні, як мінімум, три куртизанки запостили однакові тексти про те що клоун зробив за 2 роки більше ніж Порох за 5 років, не будучи в змозі сказати в чому проявляється оте «більше». Бо якщо мова про лайно і зраду, то я згоден.

І ніякі представники «совісті і честі» суспільства не цікавляться а звідки гроші на цих куртизанок і на їхні однакові тексти?

Звідки гроші в чєсних парнєй с народа, які відрубали руки олігархам так, що всі з них збільшили статки, а медведчук став мільярдером, доларовим?І чого мовчить «совіть і честь» суспільства? Заняті? Вигрібають рублі з трусів?

Читайте также:  Манипуляция с Бюджетом 2022.