Сплутали британський есмінець.

Балалайки сьогодні знову впоросилися потужно і яскраво, як вони вміють. Щось вони часто стали, я не встигаю міняти носовички, може в них фестиваль, хз. Ну або просто спекотно. Крч взяли і сплутали британський есмінець з Варонєжем і як давай бамбіть.

Ну як бамбіть, це їх шойгуятня заявила, що російській літак налетів на британський есмінець і відбомбився чимось там, натомість британці спитали «хто здєсь?!» і взули монокль. Цікаво, що саме на борту цього британського есмінця HMS Defender кілька днів тому був підписаний меморандум про розвиток українського флоту.

Ну я навіть не знаю, Шевченка в Копенгагені відмили, то лапті вирішили насрать на есмінець від люті.«Інтерфакс» цитує заяву братУшек: «О 12:06 і 12:08 прикордонний сторожовий корабель виконав попереджувальну стрільбу. О 12:19 літак Су-24М виконав попереджувальне бомбометання (чотири осколково-фугасні авіаційні бомби ОФАБ-250) по курсу руху есмінця Defender».Росія пояснила застосування зброї тим, що есмінець зайшов у нібито територіальні води Росії в районі кримського мису Фіолент.

Читайте также:  Закон про олигархов 5599 будут переголосовывать.
Сплутали британський есмінець.

Але ж Великобританія не визнала захоплення Криму Росією, тому й не вважає ці води російськими. Все згідно норм міжнародного права. Як повідомили росіяни, після попереджувального вогню зі сторони російських військових британський корабель відійшов у море.

Проте Міністерство оборони Великобританії заявило, що насправді попереджувального вогню не було: «Попереджувальних пострілів по есмінцю HMS Defender не було. Корабель королівського флоту здійснював мирний прохід територіальними водами України згідно з міжнародним правом. Ми вважаємо, що росіяни проводили навчальні стрільби в Чорному морі та попереджали морську спільноту про свою діяльність.

Жодного пострілу по HMS Defender не було, і ми не визнаємо твердження про те, що по його курсу було скинуто бомби», — йдеться в заяві Міноборони Великобританії. «No warning shots have been fired at HMS Defender», it said in a statement. «The Royal Navy ship is conducting innocent passage through Ukrainian territorial waters in accordance with international law».

Тут вже вискочила з лопухів скуйовджена Захарова, не дали благородній лєді накатіть після важкого дня, довелося верещати «вивсьоврьотє, ми бамбілі!» Страшний шухер, ґвалт, в балалайок порвані струни вщент.Нагадаю, що есмінець Defender разом з нідерландським фрегатом Everton зайшов в акваторію Чорного моря ще 14 червня.

Читайте также:  Робот с ИИ расстрелял Мохсена Фахризаде в Иране из пулемета.

Які ми робимо з цього всього висновки?

Власне, як завжди: з тієї сторони парєбріка брешуть щоразу, як тільки відкривають свій свисток. І ще: Крим є українським не тільки на футбольній формі нашої збірної. Крим це і є Україна. І цей неспростовний факт визнають всі цивілізовані країни.

Ну і конче потрібні реальні міжнародні інструменти для того, щоб гарантувати безпеку у Чорному морі, Захід зараз вже частіше називає чорне чорним, а біле білим, говорячи про поведінку Росії в акваторії Чорного та Азовського морів та у Криму. Але потрібна чітка скоординована робота усієї міжнародної спільноти для того, щоб убезпечити регіон Чорного моря. А хуйло може вкусить себе за шойгу.