США очікують приватизацію.

Сполучені Штати Америки очікують від України проведення приватизації, запровадження пенсійної реформи та реформи у системі державного урядування. Про це сьогодні сказала посол США в Україні Марі Йованович під час конференції «Трансформація’17. Що змінять реформи в житті українців», передає кореспондент УНН.

«Ми очікуємо подальших реформ і будемо допомагати (у проведені реформ — ред.) таких як пенсійна реформа, приватизація, реформа у системі державного урядування», — наголосила посол.

За словами М.Йованович, дуже важливою є антикорупційна боротьба. У цьому випадку посол нагадала, що США підтримала створення трьох антикорупційних органів в Україні.

«Підтримуємо зусилля з судової реформи. Наприклад, шляхом допомоги у зусиллях сформувати нову систему з вибору суддів, включаючи суддів Верховного суду. Цей процес зараз продовжує здійснюватися», — зазначила вона.

Також посольство США, з її слів, продовжує працювати з МВС щодо створення зовсім нової поліцейської сили першого реагування. На даний момент вже 20 тис. нових патрульних поліцейських несуть службу в усіх областях України, включаючи Донецьку і Луганську», — зауважила М.Йованович.

Читайте также:  Факир, который боялся факов...