Степанов на ICTV.

Не буду навіть згадувати, як зелені провалили підготовку до пандемії, забезпечення здатності медичної системи реагувати на нові виклики, тестування. Як ми стали останньою країною в Європі з вакцинації населення. Що насправді привезли з індійського походу Степанова. І чи буде колись і, якщо буде, то коли ще якась вакцина.

Степанов на ICTV.

У мене одне просте запитання: партійні функціонери Слуг Народу два місяці перед днем Х — початком вакцинації — запевняли, що до вакцинації все готово: є детальний поетапний план вакцинації, розгорнуто понад 600 бригад, які одномоментно будуть вакцинувати всю Україну.Станом на вчора провакциновано дещо більше 3 000 осіб.

Якщо погодитися з тим, що вакцинація розпочалася в середу після обіду — пройшло 4 дні — менше 800 вакцинованих/добу.Степанов обіцяє вийти на 10 000 вакцинацій на добу до кінця цього тижня і на 3-5 млн вакцинацій на місяць «згодом».Так це все згідно з планом?

А план точно є? І чим займаються 600 медичних бригад, кожна робить по 1 ін’єкції на добу?Чи бригади теж віртуальні, «у смартфоні»?Здавалося, чим би не привід для лідера нації, чемпіона світу по боротьбі з пандемією, голови координаційної ради з протидії поширення коронавірусу записати відео для нації і пояснити, чим він насправді займається.

Читайте также:  В ході візиту сім'ї ЗЕленського підписали 11 меморандумів.