Страшно і сумно дивитись на Протасевича.

Не тому що він герой чи антигерой. Не тому що він типу «розкаюєтся» і каже що «поважає Лукашенка». Страшно, тому що це і є обличчя тоталітарного режиму. Вбивчого режиму. Який катує та вбиває. Який вибиває зізнання і просто калічить людей.

Страшно і сумно дивитись на Протасевича.

Перед вами зламана людина. Яку на 99% ймовірності катували, ламали, знущались та просто морально вбивали. У 2020 році білоруси замість того щоб вимести рашистську непотріб зі своєї країни, казали «зате не так як в Україні». На жаль, результат не забарився. І зламаний Протасевич стає символом ось цієї безнадії і жаху, які відбуваются в серці Європи.

Його не прийде ніхто захищати. Ніхто не дасть тягла озвірівшим правопохоронцям. Ніхто не викине вбивцю та терориста Лукашенка…

це ще один урок для нас всіх. Ми не маємо НІКОЛИ допустити диктатуру та узурпацію. Ми не маємо дозволити комусь підім‘яти всі інституції та топтатись по Законах. Ми не маємо вірити брехні про «деолігархізацію» під соусом більшовицького «відняти та поділити».

Читайте также:  Робот с ИИ расстрелял Мохсена Фахризаде в Иране из пулемета.

Бо за популізмом і узурпаціює йде диктатура.Білорусь просто приклад для всіх народів світу, що відбувається, коли закриваєш очі спочатку на банальне порушення Законів та Конституції. Крапка.