СТРАТИТИ НЕ МОЖНА ПОМИЛУВАТИ.

Цікава історія вимальовується із «замахом» на агроміністра Лещенка — у США її коментують зовсім в іншому ключі, аніж наші поліціянти.

Згаданий міністр був директором фірми американця, якого наразі звинувачують у замовленні вбивства.

Курт Гросанс (так його звати) стверджував, що Лещенко вивів із його підприємства 250 тисяч доларів, які пізніше (увага!) вніс у виборчу кампанію Зеленського і став його соратником. Про це американський фермер повідомив напередодні візиту гаранта до США у серпні 2021 року. Дослівно:

«Мене обдурив керуючий мого бізнесу, який почав виводити оборотні кошти вже з четвертого дня своєї роботи в моїй компанії на свою сімейну фірму та користуватися моїм посівним матеріалом на своїх землях.

Напевно, я не перший і не останній американський інвестор, який помилився в людині, яку найняли на посаду керівника. Але особистість цього керуючого робить мій кейс унікальним. Справа в тому, що ця людина – Роман Лещенко, зробила великий внесок у виборчу кампанію Володимира Зеленського навесні 2019 року, перевівши мої гроші на рахунок його партії «Слуга Народу».

Читайте также:  Троллинг Зеленского в Верховной Раде.

Після перемоги новий президент на подяку за підтримку призначив Романа уповноваженим Президента із земельних питань».

Гросанс звинувачував українську поліцію та суди у тому, що вони бояться ОПУ і не реагують належним чином на його скарги, а люди, близькі президенту, дозволяють собі такі дії та «схеми», на які ніколи не зважилися б їх попередники.

Як би там не було, із програшем американця в українському суді юридична історія не закінчувалася. Справа за заявою Гросанса готувалась до розгляду у США, де американець був упевнений у своєму виграші.

І найголовніше!

Американський інвестор почав критикувати вже не лише Лещенка, а й усю владну команду, скаржачись на Зеленського до посольства США та англомовної преси. А також – що важливіше – подавши заяву на Лещенка до американського суду, який він мав усі шанси виграти. І це в перспективі могло вилитися у великий скандал для Банкової, чий міністр став би фігурантом американського розслідування – на яке б Офіс президента вплинути вже не зміг.

Читайте также:  Факир, который боялся факов...

Тому можна допустити, що Зєрмак спрацював на випередження, а Гросанса спровокували — підставна особа САМА ЗАПРОПОНУВАЛА йому «вирішити питання» шляхом вбивства. Чим не спецоперація у дусі цієї влади?

І тепер, коли американець закритий в українському СІЗО за тяжкою статтею, судові перспективи справи проти Лещенка в США стають програшними.

А ви кажете, що вони ідіоти. Ні, вони не ідіоти — на верхівці влади кримінальна кругова порука, і вони горою стоять один за одного.

«Кинути» якогось там американця, якого вони самі «кинули» на 250 тис. доларів, для учнів самого Бєні — як два пальці… Вони «кинули» 42-мільйонну країну, а тут якогось заїжджого «лошка». Все мине, ця влада також. Але імідж України, який вони вибудують за час свого «великого крадівництва» стане найбільшою втратою для всіх нас. Історія темна, і я не захищаю американця, але:

Навіщо Гросанс наважився на вбивство напередодні суду у США, який він мав великий шанс виграти?

Як вбивство йому могло допомогти повернути гроші?

Читайте также:  Ложь Зеленского в Верховной Раде.

Чи дійсно буде встановлена істина у цій справі?

Чи підуть до нас після цього інвестори?

Скільки років нам доведеться відмиватись від цього бруду?

Наскільки ця історія позначиться на наших стосунках із Вашингтоном?

Коли в Україні з`явиться незалежна від влади судова система?

Яким чином будуть покарані нинішні можновладці, і як ми будемо повертати вкрадені ними гроші? Риторичні питання, які наразі залишаються без відповіді.