Свідок збиття Малазійського Боїнга.

Наші розвідники, наші хлопці, проводять геніальну спецоперацію достойну підручників історії спецслужб світу — вичислили, знайшли і захопили на території, що кишить ворогом, високопоставленого свідка збиття Малазійського Боїнга.

Хлопці не знали, що ми виберемо зелену мразь, тому ризикували, не розмінюючись на мілкоту, і схопили одразу цілого керівника ПВО району, звідки ворог збивав Боїнг, людину причетну до вивезення російського Буку назад до Росії.
Його вивозять в Київ і суд його заарештовує.

Ще недавно ми з цього раділи і пишалися нашими хлопцями. І не тільки ми.

Міжнародне слідство по Боїнгу МН-17 окрім доказів отримує високопоставленого свідка, який компетентно вказав би на провину Росії і її військового керівництва.

Але до влади приходить зелена мразь. І сьогодні Цемаха випускають з-під варти. Бо Путін надавив і зелена мразь піддалася — погодилася поміняти цього ключового свідка на наших моряків.

На моряків, яких Путін був зобов’язаний і так звільнити без всяких передумов за рішенням Міжнародного суду з морського права.

А якщо ні, за порушення морських законів російські кораблі отримують заборону заходу у морські порти інших держав.
Ситуація для України просто ідеальна.

Але зелена мразь підіграла Путіну.
Зелена мразь плюнула в роботу хлопців, зелена мразь втратила важливого свідка, зелена мразь нанесла удар у відносини з нашими партнерами, зелена мразь допомогла ворогу уникнути відповідальності за його дії.

Зробили себе разом…
Це просто пздц…

Джон Смит

[kkstarratings]