Так до кого тягнутися Україні?

На 3 грудня 1917 р. більшовицький уряд Росії призначив урочисту передачу гетьманських клейнодів Україні та навіть виділив 3 тисячі рублів.

У Петрограді біля Успенського собору зібралися представники Центральної Ради України, пішли посланці до Смольного та звернулися до Сталіна.

Той попросив документ і на очах присутніх роздер його попри те, що там стояв підпис Леніна: «Усі знають, що українці ображені, тому, де будуть клейноди – не важливо».

Що змінилось з тих пір? Нічого… Будь-який папір, підписаний росіянами, має цінність не більшу, аніж півень якутського скульптора з лайна. Шкода, що це ніяк не хоче зрозуміти наш потерпілий.

В цей день, у 1775 році вперше піднятий зоряно-смугастий прапор США. Пропагандистська шваль «рускогоміра» прагне повернути нас у щасливе минуле. При цьому постійно і невтомно лякаючи страшною Америкою, яка хоче «поневолити російський і український народи».

А депутат Ківа, на обличчі якого написана вся історія совка, водить хороводи біля посольства США.А що робить у цей час Америка?

Так до кого тягнутися Україні?

Америка за допомогою грошей і конституцій встановлює свої форпости в найболючіших точках земної кулі. При цьому, за задумом Вашингтона, ці форпости повинні бути не тільки добре озброєні, але і успішні з точки зору добробуту їх жителів. Вийшло це у Вашингтона? Вийшло.

Читайте также:  Генерал Ллойд Остин стал министром обороны США.

На Близькому Сході це потужний і добре озброєний Ізраїль, у підчерев’ї Росії і КНДР — американізована Південна Корея, в АТР — багата і напхана американськими базами Японія, у центрі Європи — благополучна і сильна Німеччина. Водночас всі проекти Совдепії/Росії провалені, а країни-сателіти живуть бідно і нещасливо.

Так до кого тягнутися Україні? До «рускогоміра», який замість того, щоб копіювати найбільш вдалі моделі розвитку, б’ється головою об стіну, винаходячи власні правила і гордо називаючи це лайно «скрєпами», або до цивілізованих країн, в основі розвитку яких стояли американський капітал і американська демократія? Відповідь, я думаю, очевидна.