Тільки 0.1% громадян України вакциновані.

Ой як невдобно вийшло. Вся велич блаЗЕня в косоворотці з тріском валиться, коли увесь світ на четверту річницю надання безвізу українцям дізнається, що за півроку, тільки 0.1% громадян України вакциновані нормальною сертифікованою вакциною.

Тільки 0.1% громадян України вакциновані.

Зате, аби не Порошенко, правда ЗЕідіоти 73%?Отримай офіційні документи польського заробітчанина з контрактом… і буде тобі щастя.У Польщі неподалік чотирьох пунктів пропуску на польсько-українському кордоні з 10 червня почали вакцинувати українців та інших іноземців з-за меж ЄС, які їдуть на роботу до Польщі — але не безкоштовно.

Загальна процедура тестування та подальшого щеплення у такому пункті коштує іноземцю 130 злотих (близько 1 тисячі гривень).У Польщі перебуває і працює понад 1 млн громадян України. Станом на сьогодні в Польщі виконано вже понад 23 млн щеплень, понад 9 млн осіб є повністю вакцинованими.

Тільки 0.1% громадян України вакциновані.

Це і є настання обіцяних «кінця епохи бідності» ,та «повернення заробітчан» — в майбутньому лохів, яким найвеличніший » нічєво нє должен» чекає безкоштовна роздача їжі на кордоні…Миші плакали, кололися, але продовжували гризти кактус…

Читайте также:  Зеленский - Карлик -Гулливер.