Тільки тепер він залежний лише від Кремля і особисто Путіна.

А ось і новий свободівсько-медведчуківський канал «Перший Незалежний». Тільки тепер він залежний лише від Кремля і особисто Путіна.

А тепер слідкуйте за подіями:

Тільки тепер він залежний лише від Кремля і особисто Путіна.

❗️телеканал, котрий належав людині близькій до основного спонсора Свободи Кривецького, різко опиняється в руках у Медведчука/Путіна. Чи можна було так швидко купити канал та оформити всі юридичні процедури? Звісно що за пару тижнів таке не зробиш. Отже, цей «незавісімий» канал був куплений значно раніше у свободівця, депутата Львівської райради Любицького.

❗️За інформацією низки ЗМІ, телеканал готувався до запуску ще в січні. Тобто заздалегідь до санкцій Зеленського проти Медведчука і компанії.

Тобто, невже Медведчук знав про можливі санкції? Питання наступне: якщо згідно з санкціями ці люди терористи, то чому досі ніхто не заарештований.

Натомість ці особи створюють новий пропагандисткий телеканал. В обхід всіх санкцій, адже Закон про колабораціонізм досі не прийнятий, Закон по протидії пропаганді також досі лежить в стінах парламенту.

❗️Якщо зараз новий канал кремлівських сил не буде заблокованим — це означатиме ПОВНИЙ ПРОВАЛ так званої протидії Зеленського Медведчуку. Більше того, щоб так буде далі, то той же медведчук за допогою нової телепомийки ще й зможе наростити рейтинги.

Читайте также:  Чи готується влада оборотится?

Зрештою, канал «Пєрвий нєзавісімий»(інакше його язик не повертається назвати), має вийти в ефір вже сьогодні о 18.00. В новій, заздалегідь підготованій студії. Такі от справи. Так що, ДУМАЙТЕ. Можливо влада нарешті почне діяти реально, а не бутафорно?