Тю, а шо?

Ну що, підведемо підсумок.

1. Партія «самопоміч», пішла в утіль, аферист Семенченко арештований. Ціль партії-боротьба з Порошенко.

Тю, а шо?

2. Партія «Голос», ще шевелиться, але вже зрозуміло, що це шобло розвалюється. Ціль партії- відібрати голоси від ЄС та Порошенко.

Тю, а шо?

3. Білецький і нацдружини, зроблені Аваковим, аби дискредитувати Порошенка, як ми вже побачили, разом з мусорами займалися рекетом, ну і всі їх пам’ятають за рожеві свинки (цю ганьбу вони ніколи не змиють).

Тю, а шо?

4. Парасюк дригаюча нога, його ціль була протидія всьому, що робив Порошенко. Зараз при владі Зелі, зарився в село, сидить жре водяру, мовчить, відроблений матеріал.

Тю, а шо?

5. Хвойди лещенко, наєм, ціль протидія всьому що робив Порошенко, моє бачення, чітко працюють на росію, зараз пристиоїлися, за ніщо получають по 300 000 грн плюс, гроші українців. Після закінчення влади Зелі, знову стануть журноxvoйдами, але є варіант-зона, за абсолютну брехню.

Тю, а шо?

6. Народний фронт, зрадили коаліцію з Порошенко, зараз готуються до наступних виборів, також основне- поганий Порошенко.

Читайте также:  За добу від ковіду загинули 734 людини! +19 120 нових випадків зараження.

7. Партія «Свобода», ціль Тягнибока та партії, це постити фотожаби на Порошенка, бити себе в груди, які вони офігенні націоналісти(хто читав тих свободівців у ФБ, той все бачить, там одне лайно на Пороха на їх сторінках.

8. Ну і партія «свині народу», тут вже зрозуміло, на слідуючих виборах, вони навіть не перетнуть 5% бар’єр, налоги, дороге життя, брехня їх лозунгів, всі прийняті закони проти звичайних українців.

9. Зеленський, так само як і партія свині народу, надурив всіх своїх виборців, зробив мільйонами безробітними, почалась епоха виживання, після виборів піде на нари, бо порушив вже стільки законів та Конституцію України.

Тю, а шо?

Про армію та воїнів, які майже кожного дня гинуть, Зеленський мовчить, бо то не вписується в його: ві збагатілісь на вайне.

А далі в нас, ще 2,5 роки розпаду, руйнування державних інституцій, продаж державних підприємств, розкрадання бюджетів всіх рівнів, ну і, я надіюсь, прозріння українців та розуміння, що якщо вам, якийсь популіст обіцяє (дешеву ковбасу, газ, електрику і т.п.) не голосуємо за нього.

Читайте также:  Это безумно просто быть украинским "экспертом".