Тот самый депутат.

что давал показания против Януковича и К...

Подія сталася близько 11:30 на перехресті бульвару Тараса Шевченка та вулиці Пушкінської.

Повідомлення про стрілянину надійшло до чергової частини столичної поліції від перехожих. На місці події працює слідчо-оперативна група. Попередньо встановлено, що чоловік із охоронцем вийшли із готелю: невідомий відкрив вогонь. У результаті один чоловік загинув, його охоронник отримав поранення, але при цьому поранив стрілка.Подія зареєстрована. Поліція з’ясовує всі обставини. Пораненими чоловіками опікуються лікарі.

Юрій Луценко:

Цинічне вбивство одного із свідків, що проходить по справі держради екс-президента Януковича. Серед білого дня в центрі Києва був застрелений екс-депутат Держдуми Росії Денис Вороненков, який надав слідчим військової прокуратури надважливі покази по справі. Це була звична для Кремля показова страта свідка.

Проте Вороненков є не єдиним свідком з числа російських високопосадовців . Також закон передбачає долучення в судовому слідстві показів Д.Вороненкова, даних під письмовий протокол.

Стрельба в Киеве, центр — угол Пушкинской и бульвара Шевченко, вход в гостиницу Премьер-палац, по звукам похоже на автомат, очередь, одиночные, минимум один труп.Однако. Так близко, даже не сразу реагируешь.

Читайте также:  Лизуны отбеливают крота, обливая грязью разведку.

P.S. Стоял на улице в 50 метрах 🙁

Update : Убит бывший депутат Госдумы России Вороненков. Нападавший ранен охранником и находится в больнице. Тот самый депутат, что давал показания против Януковича и К…