Трамп і Кім Чен Ин про ядерне роззброєння.

Президент США Дональд Трамп зустрівся з лідером КНДР Кім Чен Ином у демілітаризованій зоні між Південною та Північною Кореєю, і на запрошення Ина перетнув межу, що розділяє дві держави, зробивши 20 кроків разом з ним. 

Таким чином Трамп став першим діючим президентом США, який ступив на територію КНДР. 

Раніше Північну Корею відвідували колишні президенти США — Джиммі Картер у 1994 та 2010 рр., та Білл Клінтон — у 2009 р. — після того, як залишили свої посади. 

Кім Чен Ин крок Трампа через демаркаційну лінію назвав «історичним моментом». У свою чергу Трамп зазначив, що «переступити цю межу було великою честю» і заявив, що запрошує Кіма відвідати Вашингтон.

«Я запрошую його в Білий дім просто зараз», заявив Трамп перед тим, як потиснути руку Ину.

Раніше жоден з північнокорейських лідерів ніколи не відвідував США.

Також Кім Чен Ин заявив, що у нього з президентом США «прекрасні відносини»: «Якби не було таких хороших відносин, ми б не змогли зробити цю раптову зустріч можливою», — сказала Кім.

Читайте также:  Закон про олигархов 5599 будут переголосовывать.

«Сподіваюся, що це (прекрасні відносини — ред.) може стати основою для кращих речей в майбутньому, яких люди не очікують. І це буде дуже таємнича сила, яка дозволить нам подолати багато труднощів, які існували в минулому», — додав лідер КНДР.

Як повідомляє NHK, це перша зустріч Трампа і Кім Чем Ина після саміту в лютому у В’єтнамі і перша зустріч лідерів КНДР і США, що відбулася в демілітаризованій зоні в селі Панмунжом.

Після зустрічі на кордоні Трамп та Ин провели двосторонню зустріч, яка тривала приблизно 50 хвилин — набагато більше, ніж анонсував Трамп, заявивши, що вона триватиме щонайбільше 15 хв., повідомляє CNN. 

[kkstarratings]


[ajax_load_more container_type=»div» post_type=»post» scroll_distance=»50″]