Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут

Укрзалізниця щойно стала повноправним членом міжнародної асоціації «Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут».

Таке рішення одноголосно сьогодні у Баку прийнято на засіданні загальних зборів та правління цього Об’єднання юридичних осіб. Ми подали детальну інформацію про поточний стан компанії, ознайомили зі стратегією реформування Укрзалізниці на найближчі п’ять років і висловили своє бажання приєднатись до такого перспективного проекту як «Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут».

Колеги з казахської, азербайджанської та грузинської залізниць високо оцінили наші кроки і потенціал УЗ. Тому прийняли нас до лав об’єднання і висловили зацікавленість у подальшій взаємній інтеграції можливостей залізниць, що тепер входять до розширеної асоціації ТМТМ.

Ми для себе ж бачимо у такому об’єднанні зусиль нові шляхи для збільшення вантажної бази, зростання обсягів вантажопотоку та інші позитивні наслідки від уніфікації перевізного процесу. Ставши сьогодні частиною цього транспортного коридору, ми отримали можливість впливати на стратегію його розвитку і позиціонування.

І для Укрзалізниці, і для України це, як історично, так і стратегічно важливий крок. Попереду – наповнення конкретним змістом домовленостей про наміри. Розкажемо про ці проекти найближчим часом.

Войцех Балчун