Тренування у Чорнобильській зоні.

НАЦГВАРДІЙЦІ ТРЕНУВАЛИСЬ БОЙОВИМ ДІЯМ В МІСТІ.

На території колишнього міста Поліське, що розташоване у Чорнобильській зоні відчуження рота на бронетранспортері першого батальйону оперативного призначення Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка перевіряли свою бойову виучку.

Про це повідомляє прес-служба військової частини

Впродовж двох днів військовослужбовці виконували умовно-бойові завдання по виявленню розвідників та диверсійних груп, зачищали будівлі від бійців терористичних організацій, а також проводили бій у місті.

Умови були наближені до реальних. Стрільба з автоматів, вибухи гранат, розтяжки у будівлі – все це створило атмосферу реальних бойових дій.

«Сьогодні, наші військові продемонстрували свою військову виучку та підготовку. Так би мовити після проходження навчання здавали екзамен на практиці. Загалом рота добре виконала поставлене завдання, без значних умовних втрат особового складу. Навіть у полон взяли умовного противника.

Продемонстрували своє вміння у наданні медичної допомоги пораненим, їх вивезення з «поля бою» тощо. Я задоволений результатами, який показав особовий склад», – зазначив командир військової частини полковник Володимир Мусієнко

Інструктори, які до цього працювали з військовими впродовж кількох місяців – лише спостерігали за ходом виконання завдань, злагодженістю дій та тактикою проведення бою.

Тренування у Чорнобильській зоні.

 Тренування 1 оБрОП НГУ у Поліському Фото: прес-служба 1 БрОП НГУ

По завершенню проведення «спецоперації» – інструктори проаналізували дії військових, акцентували уваги на певні недоліки, проте в цілому зазначили, що з завданням хлопці справилися і готові до виконання службово-бойових завдань на сході нашої країни.

[kkstarratings]


[ajax_load_more container_type=»div» post_type=»post» scroll_distance=»50″]