Трохи про пріоритети влади Зеленського.

Трохи про пріоритети влади Зеленського.

Минулу ніч суддя-хабарник, який став мемом через закопування банок з доларами і 5 років переховувався в сусідній державі провів у своєму затишному і просторому домі під домашнім арештом.

Минулу ніч директор оборонного підприємства, яке розробило і поставило в армію бойові катери в умовах ембарго на військову техніку і товарів подвійного призначення, після втрати кримського флоту і під час агресії Росії на морі, провів у клітці через бездоказові звинувачення в корупції. Бо катери коштували в кілька разів дешевше закордонних аналогів, а експертизу проводили навіть не поглянувши вживу на ті судна.

Минулу ніч кум Путіна, якого підозрюють в державній зраді і фінансуванні тероризму провів в елітному маєтку із прислугою, приватною армією охорони і різними зручностями типу басейнів, джакузі, спортзалу та кінозалу.

Минулу ніч бойовий генерал, один із ключових командирів у обороні Маріуполя провів у клітці фактично за те, що сумлінно виконував свою роботу із зміцнення обороноздатності України і замовив бойові катери у єдиного в Україні підприємства, яке могло виконати замовлення.

Читайте также:  Відсьогодні Україна у "жовтій зоні" карантину.

Хабарник Чаус 5 років переховувався від правосуддя – але йде під домашній арешт і суд не боїться, що він втече.

Ветеран Антоненко понад 500 днів сидів в клітці, бо на думку слідчих він міг втекти, хоча ніколи не переховувався від слідства і не мав проблем з законом.

Тепер розумієте, кого зелена шмаркля вважає своїми ворогами, а з ким йде на договорняки, імітуючи боротьбу з корупцією та путінськими агентами?