Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Трохи вранішніх новин 06.04.17

1. Напередодні голосування резолюції про скасування візового режиму для українців представники найбільших груп Європарламенту висловилися за підтримку цього рішення. У Європейському парламенті заявили, що Україна у виконанні вимог для запровадження безвізового режиму з Європейським Союзом “навіть перевершила очікування” у плані втілення реформ.

Саме ж рішення про безвіз має голосуватися сьогодні.

2. Обсяг міжнародних резервів Національного банку України завдяки надходженню чергового траншу Міжнародного валютного фонду та другого траншу макрофінансової допомоги Європейського Союзу станом на сьогодні, 5 квітня, зріс до 16,7 млрд дол. – максимального рівня з середини 2014 року.

3. В Україні створять єдиний центр з кібербезпеки за підтримки фахівців інформаційної безпеки НАТО, консультантів турецької компанії HAVELSAN та спеціалістів НТУУ “КПІ”.

4. Кабінет міністрів України ухвалив рішення підвищити виплати разової грошової допомоги ветеранам війни у середньому на 26%.

5. Верховна Рада України підтримала законопроект №1076 “Пропозиції Президента до Закону” Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків”.

6. КофєПітьІдьош? Генеральна прокуратура проводить обшуки в офісі “Укрнафти” в зв’язку з підозрами на адресу керівництва компанії у махінаціях з нафтою

7. #ЗапоріжжяРулить! На казенному підприємстві “Науково-виробничий комплекс “Іскра” розробили нову українську радіолокаційну станцію МР-18, здатну виявляти літаки-невидимки

8. Державна служба з надзвичайних ситуацій отримає 1 млн євро від НАТО на розвиток сфери розмінування

9. В Україну прибудуть дві групи військових інструкторів з 4 дивізії сухопутних військ Канади. Про це повідомив міністр оборони України Степан Полторак

10. Данія направить 65 млн євро в рамках підтримки реформ в Україні

11. У 2017 цього року вперше на літню освітню програму NASA у Силіконовій долині відправляться українці. Переможцями конкурсу Global Impact Challenge, що щороку відбувається під егідою Університету Сингулярності, NASA і Google, стали одразу двоє українців.

12. Новини бізнесу:

  • Сільськогосподарські підприємства України за січень-лютий реалізували 866,62 тис. Т насіння соняшнику, що на 73,2% більше показника за аналогічний період минулого року.
  • Флюсо-доломітний бізнес інвесткомпанії UMG, представлений Новотроїцьким рудоуправлінням (НТРУ) і Докучаєвським флюсо-доломітним комбінатом (ДФДК), в 2016 році збільшив продажі вапнякової продукції на 24,4%, до 3,4 млн тонн.
  • У місті Бобринець Кіровоградської області почалося будівництво сонячної електростанції потужністю 17 МВт. Вона буде одною з найбільших в Україні та займатиме майже 30 га землі на якій раніше випасали худобу.
  • Південний гірничо-збагачувальний комбінат (м.Кривий Ріг) в січні-березні збільшив виробництво залізорудного концентрату на 11,9% в річному численні, до 3,038 млн т.
  • ПАТ “Укргідроенерго” в 2016 році збільшило чистий прибуток в два рази (на 1 млрд 119,175 млн грн) у порівнянні з 2015 роком – до 2 млрд 209,718 млн грн.
  • Компанія «Галичина Гринер» відкрила у Львівській області другу чергу потужного тепличного комплексу по вирощуванню овочів і салатів.
  • ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (ДПЗКУ) має намір до кінця 2017 р закупити в українських виробників перші 500 із запланованих раніше 3 тис. вагонів-зерновозів

Доброго ранку, Хунта!

Денис Пятигорец