Твій сором.

І хрєн його знає як ти будеш тепер дивитися в очі своїм побратимам, як ти будеш дивитися в очі дітям тих, хто загинув, в тому числі через її дії.

‼ Розпродала військове майно в 2008.

‼ Зробила все можливе, щоб ПДЧ (план дій щодо членства) НАТО став для України не можливим в 2008

‼ Зменшила до мінімуму (навіть в порівнянні з іншими країнами світу які мають армію) фінансування армії в 2009.

‼ Уклала політичну газову угоду в 2009, маніпулюючи умовами якої путін добився продовження оренди чорноморського флоту рф і розширення його повноважень, що привело до окупації Криму.

‼ Під час анексії Криму кричала, що не треба себе обороняти і танки повинні стояти в боксах.

‼ Так і не пояснила як в їхніх рядах опинилася путінська зозулька Савченко і скільки ще таких зозульок в неї є.

‼ Впродовж 2014-2018 років в парламенті вперто ігнорує всі закони про національну безпеку та оборону.

‼ Впродовж 2014-2018 років в парламенті вперто ігнорує всі голосування за бюджет, в тому числі розширення фінансування армії.

А потім ти такий виходиш на сцену і називаєш єтО «кіборгом».

Називаєш тим словом, яким називали людей, які в нелюдських умовах місяцями тримали оборону від значно сильнішого ворога. Того ворога, якому вона пропонувала здатися і робила все можливе для цього.

Читайте также:  Рубль - главное разочарование года.

І хрєн його знає як ти будеш тепер дивитися в очі своїм побратимам, як ти будеш дивитися в очі дітям тих, хто загинув, в тому числі через її дії.

Тому мені, цивільному, дуже хочеться сподіватися, що ти просто випадкова людина на цій сцені, що ти просто вдягнув військову форму.

А тобі, залишається сподіватися, що та пані більше ніколи не буде в політиці, бо чим довше вона буде в політиці і чим більше її і тебе показуватимуть по телевізору, тим більше триватиме твій сором.

Mason Lemberg

[kkstarratings]