У 2021-му заплановане надходження до війська нових літніх берців

У 2021-му заплановане надходження до війська нових літніх берців

Про це на брифінгу у пресцентрі АрміяInform заявив начальник управління забезпечення технічними засобами та майном Центрального управління речового забезпечення Тилу Командування Сил логістики ЗСУ полковник Віталій Вознюк.

Він розповів, що за результатами дослідних випробувань з носіння літніх черевиків з високими берцями, що проводилися на базі однієї з військових частин ЗСУ, від військовослужбовців отримано низку зауважень щодо таких черевиків.

У 2021-му заплановане надходження до війська нових літніх берців

— Недоліки враховані Головним управлінням розвитку та супроводження матеріального забезпечення під час розроблення технічної специфікації Міністерства оборони України. Бо саме вимоги й побажання військовослужбовців є найголовнішим чинником, який суттєво впливає на те, яким буде майбутній предмет речового майна. З метою забезпечення потреб ЗС України в черевиках з високими берцями літніх Тил Командування Сил логістики ЗСУ спланував необхідний фінансовий ресурс для їхньої закупівлі та забезпечення військовослужбовців у поточному році, — зазначив Віталій Вознюк.

Фото – Дмитро Юрченко

 

Читайте также:  Администрация Байдена выделит помощь палестинцам в размере $235 млн – госдеп