У Болгарії закупили 5000 снарядів до гармат МТ-12.

Дивовижно! У Болгарії закупили 5000 снарядів до гармат МТ-12 «Рапіра» на суму 125,6 мільйонів грн, тобто по 760 євро за одиницю. У 2018-2019 рр. за Порошенка ці самі снаряди МОУ відмовилася купувати за 450 євро/шт, бо визнала їх некондиційними.

Не сподівайтеся. Бігус розслідувань не проведе. Розкрадань бюджету не знайде. І Нацкорпус зі свинями на Банкову не прийде. Хоча ідеться не про вивезення приладів з Росії, де кожному з учасників світив довгий термін і тому ціна роботи — відповідна.

У Болгарії закупили 5000 снарядів до гармат МТ-12.

Просто ми бачимо ще одну сторону, якій сильно заважав Порошенко з командою. А сторін — багато. Вони заважали імпортерам цивільних «МАЗів», бо Гладковський на «Богдані» випускав спеціалізовані «Богдани-6317» призначені для фронту. Вони заважали імпортерам берців і форми — тому що Бірюков дрючив «Талан» і погрожував створити «швейні війська» аж допоки ЗСУ не здобула якісні форму і берці вітчизняного виробництва. Ще вони заважали спритним хлопцям з сусідніх країн, що мріяли збагрити нам списані боєприпаси, які їхні країни мусили утилізувати.

Читайте также:  Российские угрозы Украине по Фрейду.

Після Першої Світової війни, Черчіль віддав боєприпаси британської армії Денікіну, в обмін на папірці, по яких білогвардійці ніколи не заплатили. Але британці ревіли від захвату — боєприпаси їм не треба було утилізовувати. Можна було виробляти більш сучасні! Хто у нас пам’ятає історію? Бодай — свою?

Ми дивувалися — звідки тоді з’явилося стільки непримиренних громадських активістів з явно європейськими зв’язками? А нічого особистого. Чистий бізнес.

Українці — хто вам винний, що ви дурні?

МО закупает снаряды для Рапиры по цене в 760 евро.
А при барыгах МО не закупало их даже по 450 евро, признав снаряды некондиционными.