У Черкасах відкрили Будинок ветеранів

У Черкасах відкрили Будинок ветеранів

На місці колись занедбаної школи в Дніпровському районі Черкас відкрито Будинок ветеранів.

До урочистостей відкриття долучилися представники Міністерства України у справах ветеранів, очільники міста Черкаси та області,  ветерани та небайдужі черкащани.

Будинок ветеранів носитиме ім’я героїчного земляка, старшого лейтенанта 3-го окремого полку спеціального призначення Євгена Подолянчука.

Ветерани розповідають, що в новоствореному Будинку ветеранів надаватимуть юридичну допомогу ветеранам та їхнім сім’ям, працюватиме кабінет психотерапевта, діятиме музей АТО/ООС, а також офіс громадської організації «Ветеранське братерство». А ще на базі Будинку ветеранів функціонуватиме дитяча телестудія «Черкаси24». Також тут для дітей створять різні секції, зокрема з гімнастики та малювання.

Творцем та ідейним натхненником проєкту є голова ГО «Ветеранське братерство Черкащини» Володимир Болсуновський. Він розповідає, що після повернення з війни хотів створити в Черкасах місце, де могли б збиратися ветерани та їхні родини.

– Коли у 2016 році я прийшов із фронту, побачив цю занедбану будівлю то подумав, що добре було б тут  організувати місце, де ветерани могли б спілкуватися й отримувати допомогу. Наша громадська організація взяла це приміщення в оренду. З командою із 17 осіб ми довели все до ладу  – і ось результат. Тепер можна працювати в гарних умовах, – зазначив ветеран.

Читайте также:  Украина в 2020г добилась наибольшего успеха в реформировании газового сектора – отчет Европейского Энергосообщества

За його словами, міська рада виділила на ремонт 1 мільйон 300 тисяч гривень. Для ветеранів увесь функціонал Будинку ветеранів буде, звичайно, безкоштовним.