у День Незалежності пройтися парадом.

??Спікер парламенту закликав у День Незалежності пройтися парадом ветеранів. Глава парламенту закликає вшанувати захисників України.

??Порошенко прокоментував скасування параду на День Незалежності.

*Голова Верховної ради України закликав у День Незалежності пройтися парадом ветеранів, активістів, військових та волонтерів.
Парубій закликає вийти на Хрещатик, щоб вшанувати захисників України. Про це він сказав у ході відкриття ранкового пленарного засідання ВР.

Парубій закликав взяти з собою бойові прапори і прапори, з якими захищали Україну, а також оголосити гасло «Слава Україні!». 

«Вшанувати безсмертний подвиг українських героїв, закликаю всіх, хто боровся і воював за свободу України, учасників Революції гідності, ветеранів російсько-української війни, волонтерів, військових, 24 серпня 2019р вийти на Хрещатик і пройти парадом Незалежності головною вулицею держави», — зазначив глава Ради. «Я буду там разом з вами. До зустрічі на Хрещатику у День Незалежності України», — додав він.

*Порошенко прокоментував скасування параду на День незалежності.
Рішення проводити воєнний парад на День Незалежності України чи ні є правом президента України, Верховного Головнокомандувача Збройних сил, яке залежить від його пріоритетів.

Читайте также:  Страны обсудили ситуацию вокруг Украины.

Про це заявив п’ятий президент України, лідер партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко, коментуючи інформацію про скасування параду Зеленським.

При цьому Порошенко наголосив, що парад – це значуща подія не лише для армії, а й для українського народу, адже він демонструє той прогрес у розбудові ЗСУ, який було досягнуто протягом року.

«Воєнний парад – це не тільки час і подія, коли армія звітує перед народом про дистанцію, яку вона пройшла за рік з попереднього параду.

Але це і подія, коли народ має можливість віддати шану і повагу своїй армії. На сьогодні армія і воїни є найбільш шановною і поважною інституцією, яка користується найбільшою довірою народу України. Я думаю, що позбавляти людей цього було б не дуже далекоглядно», – зазначив Порошенко.

«Але президент Зеленський як Верховний Головнокомандувач ЗСУ має повне право приймати рішення – проводити парад чи ні. Це залежить від пріоритетів пана Зеленського», – наголосив лідер «ЄС».
«В мене пріоритетом було державотворення – крім мови, крім віри, крім децентралізації в пріоритеті була армія.

Читайте также:  Цифра дня: 1 571 610 гривен.

Я вважав, що абсолютно необхідно забезпечувати розбудову армії», – нагадав Порошенко.

Він також повідомив, що проведення параду коштувало значно менше грошей, бо найбільш затратні заходи були скасовані.
«Я навмисно всі дорогі задоволення скасував.

В тому числі повітряний парад, де потрібно була велика кількість авіаційного пального. Форму, яку видавали на парад, видавали все одно, це передбачено в умовах забезпечення», – повідомив Порошенко.

Порошенко також поінформував, що грошові премії до Дня Незалежності отримували і учасники параду, і бійці в зоні проведення бойових дій.

«Я повністю вітаю ініціативу, щоб підтримати грошовим забезпеченням нашу армію. Коли я був обраний президентом у 2014-му, то снайпер спецназу, мобілізований на лінії фронту, отримував грошове забезпечення 600 грн на місяць.

На сьогоднішній день той самий снайпер отримує забезпечення більше 29 000 грн на місяць! І це є той індикатор ставлення, яке демонструє наша команда до українського воїна», – наголосив Порошенко.

Влад Пономарь

[kkstarratings]


[ajax_load_more container_type=»div» post_type=»post» scroll_distance=»50″]