У Харкові близько 100 танкістам і хімікам вручили дипломи бакалавра

У Харкові близько 100 танкістам і хімікам вручили дипломи бакалавра

До своїх перших життєвих перемог курсант четвертого курсу Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» сержант служби за контрактом Павло Олексієнко додав ще одну — диплом за освітнім ступенем бакалавр. Документ він отримав разом з іншими товаришами по курсу.

— Я навчаюся на факультеті радіаційного, хімічного, біологічного захисту та екологічної безпеки. Тож після випуску служитиму офіцером-хіміком. До навчання в Харкові я декілька ротацій провів у районі Антитерористичної операції. За бойову роботу у складі однієї з механізованих бригад маю відомчі відзнаки, якими дуже пишаюся. Диплом бакалавра для мене є новим рівнем розвитку, а подальший рубіж уже визначив — освітній рівень магістра, — розповів сержант служби за контрактом Павло Олексієнко.

Дипломи четвертокурсникам вручив тимчасовий виконувач обов’язків начальника інституту полковник Анатолій Кочерга.

— Знання та професійні навички близько 100 курсантів четвертих курсів обох наших факультетів оцінювали досвідчені офіцери на чолі з начальником центрального бронетанкового управління Озброєння Командування Сил логістики Збройних Сил України генерал-майором Юрієм Мельником, — каже офіцер.

За його словами, нині вся увага командування військового інституту прикута до курсантів випускного курсу. Адже останні проходять стажування та незабаром повернуться, щоб підготуватися та скласти фінальні в інституті іспити.

Фото Олександра Срібного