У Львівському зенітному ракетному полку відбулася першість із гирьового спорту

У Львівському зенітному ракетному полку відбулася першість із гирьового спорту

Учасники змагань: офіцери, сержанти і солдати усіх підрозділів полку.

— Попередньо в підрозділах відбулися відбірні раунди, — розповів начальник фізичної підготовки і спорту полку старший лейтенант Михайло Зарубов. — На них визначили найсильніших, хто увійшов до збірних команд. На чемпіонаті наші гирьовики змагалися в командному та індивідуальному заліку і виконували дві вправи: ривок та поштовх за коротким циклом. Найсильнішими стали: у ваговій категорії до 70 кілограмів — солдат Владислав Дідик, до 80 кілограмів — лейтенант Вадим Гриненко, до 90 кілограмів — лейтенант Віталій Шевченко. У командній першості перемогла команда ремонтно-технічної роти, друге і третє місце посіли команди командного пункту та інформаційно-телекомунікаційного вузла.

Чемпіонат з гирьового спорту в частині проводять не вперше.

— Такі заходи ми проводимо не заради рекордів і медалей, — зазначив заступник командира полку підполковник Денис Левкович. — Змагаючись у складі команди, військовослужбовці розвивають дух колективізму, намагаються продемонструвати найкращі результати, аби вивести підрозділ у лідери. Також, готуючись до змагання, наші військові багато тренуються, стають сильнішими, впевненішими. Ми порівняли торішні й нинішні результати і бачимо прогрес. Результати стають кращими.

Читайте также:  Мобільний додаток для військовослужбовців «Джура» поповнився новими довідниками

Наступне змагання в частині – чемпіонат з настільного тенісу. Команди підрозділів вже активно готуються до нього.

Головне завдання Львівського зенітного ракетного полку — прикриття важливих об’єктів регіону від удару з повітря. На озброєнні — зенітні ракетні комплекси С-300. Підрозділи полку постійно несуть бойове чергування в системі протиповітряної оборони країни і готові впродовж лічених хвилин знищити повітряну ціль, що загрожує безпеці цивільних і військових об’єктів.

Фото і відео автора