У Національному університеті оборони України триває дистанційний навчальний онлайн-курс міжнародної програми “Протидія тероризму”

У Національному університеті оборони України триває дистанційний навчальний онлайн-курс міжнародної програми “Протидія тероризму”

За сприянням програми НАТО “Удосконалення військової освіти” (DEEP − Defence Education Enhancement Program) для науково-педагогічних працівників Національного університету оборони України імені Івана Черняховського триває онлайн-курс за темою “Протидія тероризму”(Counter-Terrorism Reference Curriculum). Про це повідомляється на Facebook-сторінці університету.

Курс проводиться 12 представниками з 6 країн світу (Великобританії, США, Франції, Бельгії, Іспанії та Австралії), за підтримки Азіатсько-Тихоокеанського фонду (Asia Pacific Foundation) та Лондонської школи економіки і політичних наук (The London School of Economics and Political Science – LSE).

Навчальну програму курсу було розроблено представниками Національного університету оборони України імені Івана Черняховського спільно з керівником “Тихоокеанського фонду” (Asia-Pacific Foundation) і доктором LSE паном Саджаном Кохелом (Sajjan M. Cohel).

Досвід іноземних експертів, з яким ознайомлюються слухачі курсу – науково-педагогічні працівники університету, стане у нагоді під час вивчення та викладання проблематики використання Збройних Сил України у протидії тероризму.

 

Читайте также:  Гостиничный оператор "7 дней" Игоря Баленко победил в конкурсе управляющего комплекса "Сухолучье"