У поліції Хмельниччини запрацювала система психологічної підтримки працівників за принципом «рівний – рівному»

В Головному управлінні Національної поліції в Хмельницькій області запровадили інноваційну форму надання психологічної підтримки правоохоронцям спеціально підготовленими колегами-консультантами. 

Програма психологічної підтримки поліцейських за принципом «рівний – рівному» передбачає впровадження в системі Національної поліції України інституту взаємопідтримки поліцейських, який дозволить визначити та вирішити психологічні проблеми працівників на ранніх етапах їх виникнення. Програма покликана стати якісним і дієвим інструментом профілактики кризових станів. 

Відповідно до концепції програми, психологічну підтримку поліцейським будуть надавати їхні колеги-консультанти, які пройшли відповідне навчання та ефективно і на умовах конфіденційності будуть сприяти оптимізації психоемоційного стану людини з метою зниження гостроти психологічних проблем, які перешкоджають її професійній або соціальній самореалізації в колективі. 

Підтримка консультантів в жодному випадку не буде замінювати фахову психологічну допомогу, яку мають право надавати лише кваліфіковані психологи.

Уже півтора десятка поліцейських по всій області зголосились стати консультантами програми психологічної підтримки поліцейських за принципом «рівний – рівному». Усі вони братимуть учать у цікавих соціально-психологічних заходах, щоб навчитися на високому рівні допомагати колегам у подоланні складних життєвих ситуацій.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області