У Польщі визнали, що Зеленський “зливає” Україну.

Володимир Зеленський у своїх прагненнях закінчити війну на Донбасі і налагодити відносини з РФ зробив уже кілька кроків назустріч Кремлю. Таку позицію висловили у польських ЗМІ, передає today.ua.

При цьому, як зазначається в матеріалі польского інтернет-видання, виникає підозра, що актор з Кварталу-95 просто не розуміє наслідків своїх “жестів доброї волі” і банально “зливає” власну країну.

Володимир Зеленський прагне закінчити війну на Донбасі і налагодити відносини з Росією. Однак при цьому виникає підозра, що він просто не розуміє всіх наслідків своїх кроків назустріч Кремлю.

Спершу Зеленський домовився з РФ про обмін ув’язненими. Однак при цьому вийшло так, що він визнав українських моряків, незаконно затриманих РФ в Керченській протоці, не військовополоненими, а ув’язненими” – йдеться в матеріалі польских журналістів.

Як зазначається, в рамках обміну полоненими між Україною і РФ за формулою “35 на 35” Володимир Зеленський передав Москві ключового свідка у справі малазійського “Боїнгу”, збитого над територією Донбасу влітку 2014 року.

Читайте также:  Замкнутый круг Армении.

Намагаючись зрушити переговори по Донбасу з мертвої точки, український президент погоджується прийняти умови Кремля. У підсумку висновок напрошується вельми песимістичний – складається відчуття, ніби Зеленський просто “зливає” Україну”, – пишуть польскі ЗМІ.

Нагадаємо, раніше 75-річний Мустафа Джемілєв, духовний лідер кримськотатарського народу, жорстко розкритикував політику Зеленського, назвавши обмін полоненими капітуляцією.

[kkstarratings]