У рамках зброярського форуму в ОАЕ відбулася зустріч командувачів Сухопутних військ ЗС України та ЗС Об’єднаних Арабських Еміратів

У рамках зброярського форуму в ОАЕ відбулася зустріч командувачів Сухопутних військ ЗС України та ЗС Об’єднаних Арабських Еміратів

Сьогодні, 22 лютого, відбулася зустріч командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковника Олександра Сирського з командувачем Сухопутних військ ЗС Об’єднаних Арабських Еміратів генерал-майором Рашид Саїд Аль-Шехі.

Метою заходу було детально ознайомитися з динамікою та амбітними перспективами розвитку співробітництва між Збройними Силами України і Об’єднаних Арабських Еміратів.

Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський зазначив, що для української сторони участь у виставці дуже важлива тому, що вона надає унікальну можливість ознайомитися з новітнім озброєнням та військовою технікою, які випускаються на підприємствах оборонної промисловості ОАЕ та інших країн світу, зокрема з різноманітним високотехнологічним обладнанням.

На початку зустрічі він повідомив, що Сухопутні війська Збройних Сил України переходять на новітні зразки озброєння та військової техніки. Тому дуже радий, що особовий склад делегації Міністерства оборони України та ЗС України бере участь у цьому заході, який надає реальну можливість ознайомитися з новітніми технологіями світових провідних виробників озброєння.

За його словами, відносини України з Об’єднаними Арабськими Еміратами мають дружній та взаємовигідний характер, що дозволяє ефективно співпрацювати у багатьох сферах. Яскравим свідченням цього є візити вищого військово-політичного керівництва держави, зокрема візит Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України до Об’єднаних Арабських Еміратів тиждень тому, під час якого було досягнуто ряд взаємовигідних домовленостей та підписано низку важливих двосторонніх документів, спрямованих на розвиток відносин між нашими країнами.

Читайте также:  Франция и Германия приложат все усилия, чтобы обязательства парижского саммита Нормандской четверки были выполнены всеми сторонами - ле Дриан

– Також хотів би відмітити позитивні тенденції обміну делегаціями під час виставкових заходів, які протягом останніх років були сплановані. Це пов’язано з продуктивними результатами відновлення двостороннього військово-технічного діалогу на найвищому рівні під час роботи делегацій України на міжнародних виставках озброєнь IDEX протягом останніх років, – зазначив командувач.

Окрім того, генерал-полковник Олександр Сирський підкреслив, що дуже приємно бачити еміратських колег у нас в Україні, які вже традиційно кожного року відвідують виставку «Зброя та Безпека», яка щорічно проводиться в Україні, але, на жаль, у минулому році у зв’язку з поширенням COVID-19 була скасована, на сьогоднішній день ми маємо надію, що нам вдасться її провести на належному рівні цього року.

З свого боку командувач Сухопутних військ ЗС Об’єднаних Арабських Еміратів генерал-майор Рашид Саїд Аль-Шех розкрив питання поглиблення двосторонньої військово-технічної співпраці між країнами. У ході зустрічі було обговорено низку службових питань, з яких: вирішення загальних (проблемних) питань, які виникають у ході проведення заходів співробітництва в сфері військової освіти та науки, з обміну досвідом з питань реформування та розвитку збройних сил обох країн та багато інших важливих напрямків сумісної роботи і взаємодії.

Читайте также:  Президент підтвердив готовність вакцинуватись разом з військовослужбовцями як Верховний Головнокомандувач

На завершення зустрічі командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський подякував еміратській стороні за сприяння в організації в Об’єднаних Арабських Еміратах реабілітації військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань України, які отримали поранення під час участі в операції Об’єднаних сил та антитерористичній операції. А також підкреслив, що ми знаходимося на правильному шляху та всі наші зусилля в сфері військового співробітництва та спільної підготовки підрозділів, повинні бути спрямовані на підвищення рівня взаємної довіри, дружби та процвітання наших держав.

– Я вважаю, що це тільки початок нашої великої дружби і розширення наших можливостей.

Хочу ще раз подякувати Вам за солідарність з українським народом та дієву допомогу. Це дуже важливо для нас! – підсумував генерал-полковник Олександр Сирський.