Учителі Долинської ОТГ Івано-Франківської області оголосили страйк.

От якось складно із співчуттям…

Учителі Долинської ОТГ Івано-Франківської області оголосили страйк.

Учителі 23 навчальних закладів Долинської ОТГ Івано-Франківської області оголосили страйк через заборгованості із заробітніх плат.

А я ж злий тепер. І перше, що роблю в такому випадку, дивлюся на сайті ЦВК, а за яке ж майбутнє пргголосували жителі того чи іншого району. Отже, Долинський виборчий округ №86. Мешканці віддали перевагу казочці про 4000$. Перевага бюлетенів за Зеленського супроти Порошенка тут аж на 16, 5%.

Учителі Долинської ОТГ Івано-Франківської області оголосили страйк.

І звісно, серед цих «велемудрих» виборців не лише вчителі (хоча досвід свідчить, що в навчальних закладах очарованіє було вищим від середнього. Але всі ці «хоть паржом» — плоди тієї освіти й життєвої мудрості, яку їм прививали такі педагоги. Далі можете матюкатися, кидати капцями, розказувати, що наші педагоги розумні й правильні, просто їх обдурили…

Але ні, ще добавлю. Знаєте, який спосіб протесту обрали ці вчителі? Вони перекривають дороги для таких самих замучених злиднями й безгрошів’ям людей.

А що? Цим погано, то нехай і всім навколо буде ще гірше. Хтось на роботу не доїде й йому зарплату вріжуть, інший не потрапить до лікаря чи в якусь установу на прийом, марно потратить гроші на дорогу й отримає додаткові ускладнення.

Читайте также:  Манипуляция с Бюджетом 2022.

Бо ж піти виправляти те, що натворили два з половиною роки назад — ні-ні! До райадміністрації ніхто не піде. Це при клятому Порошенкові, за якого заробіток поступово, але зростав, а про затримки вже й забулися, шини під адміністрацію таскали, буйні мітинги влаштовували з будь-якої причини. А проти Бубочки?

Та навіщо, можна ж простих співгромадян покошмарити на дорогах. Може раптом влада подивиться, як прості люди в заторах страждають, розщедриться й поверне зароблене. Ага! Ходіть собі далі…

І зовсім на останок. Я такий злий ще й через те, що мені недавно переказали цілий букет «аргументів» педагогів у одній недалекій області Центральної України. Там же стоїть питання, що після відновлення карантину нормально працюватимуть лише ті школи, в яких вакциновані 80% учителів. І вакцини є, і умови без черг та у вигідний час пропонують, а вони навідріз відмовляються.

Повірте, історії з чіпами від Гейтса — не анекдот!!! Мракобісся шокуюче. І ці люди мають сіяти мудре, добре, вічне? Та ні. Чимала їх частина (не всі, звісно!) можуть засівати хіба виборців Зеленського…

Читайте также:  Арахамия - да мне по хрену...