Україна не матиме широкого доступу до вакцини від Covid-19.

The Economist дає доволі похмурий прогноз: Україна не матиме широкого доступу до вакцини від Covid-19 аж до 2023 року. Разом із нею у коронавірусному гетто опиняться ще 85 «відсталих» країн, розташованих здебільшого на африканському континенті.

А найшвидше вакцина стане доступною в країнах Європи, США, Канаді, Сінгапурі, Об’єднаних Арабських Еміратах та Гонконзі. Очікується, що широка вакцинація відбудеться там до кінця 2021 року, зазначає The Economist. Євросоюз вводить паспорти вакцинації від СОVID-19, які дозволятимуть їм вільно подорожувати країнами Європи.

Україна не матиме широкого доступу до вакцини від Covid-19.

Міжнародна асоціація повітряного транспорту заявила, що «цифровий пропуск здоровʼя» є основною умовою для відкриття кордонів. В організації навіть повідомили, що розробляють прототип такого «пропуску», щоб запустити його у 2021 році.

Ізраїль, уже ввів паспорти вакцинованних…Але увага, це про сертифіковані вакцини, типу Пфайзер, а різні індійські, чи російські до них не відносяться!А какая різниця, безвіз на хліб не намажеж так блаЗЕні?

Читайте также:  Вакцин немає.