Україна не візьме участь в саміті НАТО.

Колишній політтехнолог Фірташа, а тепер Зеленського заявив, що Україна не візьме участь в саміті НАТО «з технічних причин». Завжди дивуюся здатності Подоляка нічтоже сумняшеся називати чорне білим і навпаки.

Технічна причина — це сама влада України.

Україна не візьме участь в саміті НАТО.

По-перше, правильно казати, що Зеленський не зміг добитися запрошення на саміт НАТО. Порошенку у роботі із західними партнерами постійно доводилось працювати і пробивати якісь рішення. А Зеленський — це політик-іждивенець, який вважає, що всі йому винні, чекає запрошень, образливо надуває губки, якщо щось не так, а потім випускає подоляків пояснювати, що він найвеличніший, а «вот ето всьо нє то, что ви подумалі».

По-друге, в НАТО не дурні і не читають позитивних бреху… (закреслено) блогерів Банкової. Натомість, бачать відкат реформ ЗСУ, шалену корупцію в закупівлях, повернення непрозорих схем забезпечення армії, та й загалом, скочування державного управління до авторитаризму і ручного керування інституціями.

З таким багажем на саміт НАТО не літають — явний перебір по вазі.Але завтра ми знову будемо читати , що відсутність України в НАТО — провина Байдена, Порошенка чи Папи Римського. Подоляки знайдуть як пояснити провал.

Читайте также:  Шапитолий времен Зеленского.