Українські десантники успішно обкатали новітній БТР.

95-а окрема десантно-штурмова бригада Збройних Сил України обкатала новітні бойові машини від «Укроборонпрому». Про це йдеться у повідомленні Концерну.

«95-а окрема десантно-штурмова бригада Збройних Сил України застосувала на бригадних тактичних навчаннях БТР-3ДА від ДП «Київський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром».

БТР-3ДА – серійно виробляється на «Київському бронетанковому заводі» та на постійній основі постачається до українського війська. До Збройних Сил України, Національної гвардії та інших силових структур України поставлено декілька сотень БТР-3, які отримали численні схвальні відгуки від бійців на передовій», — йдеться у повідомленні.

БТР-3ДА оснащений бойовим модулем «Штурм-М» з 30-мм автоматичною гарматою, що має скорострільність у 330 пострілів за хвилину, кулеметом та автоматичним гранатометом.

Завдяки наведенню озброєння за допомогою сучасного цифрового комплексу з лазерним далекоміром, а також стабілізатору гармати, вдається досягти високої точності та кучності на всіх режимах вогню. Окрім того, БТР-3ДА оснащений високоточним протитанковим комплексом «Бар‘єр», що здатний знищувати сучасну бронетехніку противника на відстані до 5 км.

Читайте также:  Выступление секретаря СНБО Данилова.
Українські десантники успішно обкатали новітній БТР.

За маневреність на полі бою відповідає шасі 8х8 та потужний німецький двигун Deutz, який поєднаний з американською автоматичною трансмісією від Allison. Це дозволяє розганяти 16-тону машину до 100 км/год та забезпечити високу прохідність, а також можливість форсування водний перешкод уплав.

Також БТР-3ДА оснащений сучасними цифровими системами, які відповідають за захищений зв‘язок, супутникову навігацію, виявлення противника та спостереження за полем бою.

Укранські військові дали схвальні відгуки новій техниці.

Десантники обкатали новітній БТР

Фото: ukroboronprom.com.ua, armyinform.com.ua

https://www.youtube.com/watch?v=5qY_AFnfDX4

ДП «Київський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», провело успішні приймально-здаточні випробування нової партії БТР-3ДА, які були виготовлені у рамках державного оборонного замовлення для Національної гвардії України. 

За результатами приймально-здаточних випробувань, у відповідності до рішення спеціальної комісії з представників замовника, партія БТР-3ДА була передана до складу Національної гвардії України.

[kkstarratings]


[ajax_load_more container_type=»div» post_type=»post» scroll_distance=»50″]