Українські підприємства та NASA

NASA успішно запустила українсько-американську ракету АНТАРЕС, яка доставить вантаж на МКС.

NASA успішно запустила українсько-американську ракету АНТАРЕС, яка доставить вантаж на МКС.

17 листопада відбувся успішний старт РН «Antares» з космодрому Воллопс, Вірджінія (США).

В рамках місії на орбіту буде виведено космічну вантажівку Cygnus, яка доставить на МКС черговий вантаж для побутових потреб і життєзабезпечення екіпажу та для проведення наукових експериментів в області біології та біотехнологій. Вантаж вагою понад три тони буде доставлено 19 листопада. Конструкція апарату не передбачає повернення на Землю.

Космічний корабель Cygnus розроблено компанією Northrop Grumman для постачання Міжнародної космічної станції в рамках програми Commercial Resupply Services. Сьогодні запущено покращену версію апарату.

Основну конструкцію першого ступеня РН розроблено КБ «Південне» та виготовлено ПІВДЕНМАШем. В кооперації за проектом також беруть участь українські підприємства: «Хартрон-АРКОС», «Хартрон-ЮКОМ», «ЧеЗаРа», «Рапід».

Це вже 7-мий успішний пуск (включно з сьогоднішнім).

[kkstarratings]

[ajax_load_more post_type=»post» scroll_distance=»5″ max_pages=»1″][ajax_load_more post_type=»post» offset=»5″ scroll_distance=»5″ max_pages=»1″][ajax_load_more post_type=»post» offset=»10″ scroll_distance=»5″ max_pages=»1″]
[ajax_load_more post_type=»post» offset=»15″ scroll_distance=»5″ max_pages=»1″][ajax_load_more post_type=»post» meta_key=»» meta_value=»» meta_compare=»IN» meta_type=»CHAR» meta_relation=»AND» offset=»20″ scroll_distance=»5″]