Укравтодор укладає угоди лише з тими переможцями торгів, з якими…хочуть.

За інформацією ресурсу «Наші гроші» Укравтодор відмінив тендер ціною в 1 млрд тому що… не захотів укладати угоду з переможцем торгів.

«Всеукраїнський дорожній консорціум» у червні виграв торги на ремонт дороги Р-31 Бердичів – Хмільник – Літин – /М-12/ км 23+141 – км 62+141 з пропозицією 986,12 млн гривень, що було на 13% дешевше очікуваної вартості, встановленої Укравтодором.

Але, служба автомобільних доріг у Вінницькій області (САД) вже вдруге відмінила свій тендер через надумані претензії до переможця торгів та затягування у часі підписання договору.

Консорціум оскаржив перше рішення про відміну торгів в АМКУ і тендерна колегія стала на його позицію, примусивши САД скасувати своє рішення про відміну торгів.

Але Вінницька САД зробила все можливе, щоб затягнути час і ще раз скасувати проведення тендеру.

Цей тендер міг стати першим, у якому б «Всеукраїнський дорожній консорціум» міг отримати підряд Укравтодору.

Протягом 2021 року «Всеукраїнський дорожній консорціум» подався на тендери у системі Укравтодору сукупною вартістю 9,47 млрд грн і з ним Укравтодор поки жодного разу не підписав договір. Замовник найчастіше відхиляв компанію на етапі розгляду тендерних пропозицій. Якщо ж компанія потрапляла на аукціон чи навіть вигравала його, то Замовник за різними причинами скасовував цю перемогу.

Читайте также:  Українські ТЕС є найбруднішими у Європі.

У «Всеукраїнський дорожній консорціум» входить 11 компаній.

Консорціум постійно вимагав від Укравтодору прибирати дискримінаційні вимоги, а на торгах пропонував знижки більше від картелістів та претендував на отримання частки ринку, розподілену між фаворитами Укравтодору.

То де ж боротьба з корупцією у проєкті «Велике крадівництво»? ЇЇ немає не тільки в проєкті, влада з нею просто не хоче боротись, бо сама по вуха зав’язла у корупційних схемах.