Укрзалізниця працює над збільшенням вантажообігу та частки власних вагонів під завантаженням

Укрзалізниця веде активну роботу, направлену на збільшення вантажообігу та збільшення частки власних вагонів під завантаженням. Ці заходи є необхідною складовою забезпечення адекватного розміру доходу Укрзалізниці, що дозволить в подальшому реінвестувати зароблені кошти у розвиток залізничного транспорту.

На сьогоднішній день склалась ситуація, коли при завантаженні Укрзалізниці на 8-10% більше, ніж у минулому році, компанія втратила до 19% частки на ринку вагонів під завантаженням. Цей фактор є негативним для товариства та не гарантує адекватного прибутку від основної діяльності.

Водночас, на думку керівництва Укрзалізниці, потребує перегляду принцип роботи філії компанії «Центр транспортної логістики», адже на сьогоднішній день його роботу не можна оцінити як задовільну. Тому Укрзалізниця докладає усіх можливих зусиль для поліпшення роботи філії, розглядаючи, в тому числі, ефективні кадрові зміни.

Нагадаємо, що Укрзалізниця зафіксувала збільшення середньодобової частки використання власних вантажних вагонів у перевезеннях: якщо станом на 1 листопада 2020 року відсоток частки використання становив 18,1%, то вже станом на 16 листопада він сягнув 24,4%. До кінця наступного року компанія планує підвищити свою частку ринку перевезень у власних вагонах до 35-40%.

Читайте также:  Крещение в Украине прошло без чрезвычайных происшествий на водоемах – МВД