Укрзалізниця у 2021 році провалила майже усі закупівлі запчастин для рухомого складу.

Як повідомляє залізничний журнал Railway Supply в УЗ спостерігається хронічний дефіцит рухомого складу для зернових перевезень.

В Укрзалізниці визнають, що у поточному році фактично провалені закупівлі запчастин для вагонів та локомотивів.

«Укрзалізниця зараз не відчуває профіциту коштів. Тому ми вибираємо, який рід рухомого складу ремонтувати. І це залежить від попиту на ринку. Так, спостерігається стійкий попит на піввагони. Тому робиться наголос на їх ремонт, підготовку і збільшення робочого парку. Але ми не можемо швидко відремонтувати вагони і підготувати локомотиви. У 2021 році фактично провалені закупівлі по всіх критичних позиціях. По вагонах основні деталі – кришка люка, балка, рама – закуплені на рівні 6%», — повідомили в УЗ.

Також, катастрофічна ситуація з ремонтом колій через практично нульовий рівень закупівель рейок та клем скріплення.

Тож, поки країна очікує рекордного врожаю зернових, Укрзалізниця постійно відчуває то брак пального, то брак запчастин для ремонту рухомого складу.

До того ж почастішали випадки аварій та затримок потягів через незадовільний, а іноді й аварійний стан колій.

Читайте также:  Військовим заборгували гроші.

Звісно, звинувачувати у цьому можна кого завгодно з керівництва УЗ, яке змінювалось 6 разів, от тільки загроза втрати рекордного врожаю зернових стає майже неминучою. А Наглядова рада продовжує працювати і отримувати зарплату.

Укрзалізниця у 2021 році провалила майже усі закупівлі запчастин для рухомого складу.