Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Укрзалізниця вітає безвіз!

Кілька цифр.

  • За 4 місяці 2017 року УЗ перевезла 48,4 тис пасажирів у сполученні з країнами Євросоюзу. Це понад у 2 рази більше, ніж за весь 2015 рік (23,8 тис). Або в 6 разів більше, ніж за аналогічний період минулого року (4 місяці 2016-го – 8,6 тис).
  • За 2016-й рік у сполученні Україна-Захід ми перевезли майже стільки пасажирів, скільки глядачів вміщує знаменитий стадіон Уемблі (79 тис. пасажирів). Якби всі вони скористалися літаком, то в атмосферу було б викинуто додатково понад 20 тис. тон СО2. Стільки за рік викидають в атмосферу всі автомобілі міста з населенням у 60 тисяч.
  • Сьогодні Укрзалізниця поєднує Київ з п’ятьма столицями наших західних сусідів: Прагою, Братиславою, Будапештом, Варшавою, Бухарестом. Стартує потяг Ковель-Холм, а з 15 червня ми запускаємо сполучення Львів-Варна, який пройде також через Івано-Франківськ та Чернівці. Це має зробити зручнішими поїздки наших громадян на пляжі сонячної Болгарії.
  • Незабаром повинна почати курсувати друга пара поїздів Hyundai Rotem у сполученні Київ-Перемишль, чий маршрут пройде через Вінницю, Хмельницький та Тернопіль.
  • Зараз працюємо над тим, щоб вже з грудня цього року запрацювало безпересадкове сполучення Київ-Відень.

Мої щирі вітання всім українцям і пасажирам Укрзалізниці!

Войцех Балчун