Уряд оновив склад наглядової ради «Укроборонпрому»

Уряд оновив склад наглядової ради «Укроборонпрому»

Кабінет Міністрів оновив склад наглядової ради Державного концерну «Укроборонпром». Таке рішення було ухвалено на засіданні уряду, інформує  пресслужба Концерну.

«За квотою уряду до Наглядової ради увійшов Валерій Іващенко, перший заступник Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України. Одночасно уряд припинив повноваження Олега Прохоренка, у минулому – топменеджера ПАТ «Укргазвидобування», – йдеться в повідомленні.

У 2007–2009 роках Валерій Іващенко обіймав посаду заступника Міністра оборони України, а з 2009 по 2010 роки виконував обов’язки Міністра оборони України. У серпні 2020 року був призначений першим заступником Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України. Полковник запасу.

Нагадаємо, Наглядова рада, складається з п’яти членів, три з яких призначаються Президентом України, а два – урядом України. Члени Наглядової ради Концерну працюють на безоплатній основі і не перебувають з Концерном у трудових відносинах.

До повноважень Наглядової ради Концерну входить, зокрема, здійснення контролю за виконанням Концерном та його учасниками покладених на них завдань у сфері оборонно-промислового комплексу та військово-технічного співробітництва.

Читайте также:  Мобильное приложение "Вдома" станет усовершенствованной версией приложения "Дий вдома"