Уряд створив міжвідомчу робочу групу для координації переговорів з МВФ

Кабінет Міністрів України створив міжвідомчу робочу групу з питань координації переговорного процесу з Міжнародним валютним фондом. Відповідне рішення прийнято сьогодні 21 жовтня 2020 року. 

Міжвідомча робоча група – це тимчасовий консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів України, який утворений з метою виконання зобов’язань Української сторони в рамках Програми «Стенд-бай».

Головою міжвідомчої робочої групи стане Урядовий уповноважений з питань управління державним боргом Юрій Буца .

Крім того, до складу Групи зі сторони Мінфіну також увійдуть заступник Міністра фінансів з питань європейської інтеграції Юрій Драганчук, на якого покладені обов’язки заступника голови Групи, радник Міністра фінансів Юлія Пашко, а також начальник відділу співробітництва з МВФ Управління міжнародного співробітництва Міністерства фінансів Дмитро Манцуров — секретар Робочої групи.

Нагадаємо, до кінця 2021 року Україна розраховує отримати 700 мільйонів доларів США в рамках чинної програми «Стенд-бай».

«Україна виконує структурні маяки в рамках спільної з МВФ програми «Стенд-бай».  Відповідно до графіку, в червні було затверджено Плани по скороченню NPL державних банків. Також в червні було спрощено процедуру зміни постачальників газу для побутових споживачів. У вересні ми прийняли необхідне законодавство для роботи ДПС та Держмитслужби в якості єдиної юридичної особи. НКРЕКП було прийнято рішення про встановлення тарифів на опалення, органи місцевого самоврядування майже завершили встановлювати свої тарифи», — зауважує заступник Міністра фінансів з питань європейської інтеграції Юрій Драганчук.

Читайте также:  Число задержанных на акциях протеста в Беларуси превысило 100 человек – правозащитники