УЗеленського готується повний розпродаж держави.

В Україні зараз готується повний розпродаж держави. Про це в ефірі «Прямого» в ток-шоу «Ехо України» заявив народний депутат України Артур Герасимов.

«Є страшніші речі. Наприклад, ви знаєте, що готується повний розпродаж держави? Повний.

Тобто є стратегічні підприємства, перелік. Цей перелік дійсно включає в себе багато підприємств, які вже давно треба було продати. І я це підтримую.

Наприклад, «Укрспирт», інші – продати і забути. Нехай люди розбираються і вони платять податки. Але в цьому переліку знаходяться, наприклад, атомні станції, які дають нам сьогодні найдешевшу електроенергію в країні.

В цьому переліку знаходяться військові підприємства, які нам танки роблять, гармати. Ви знаєте, як зараз піднімається ця промисловість сьогодні – на жаль, через війну. На щастя – піднімається. Через війну – на жаль», — заявив він.

«Так от, все. Їх можна буде до кишеньки. І жодних запобіжників, щоб це не купили росіяни, давайте говорити відверто, наразі немає. Це от вам така річ», — додав політик.

Нагадаємо, депутат фракції політичної партії «Європейська Солідарність» Вікторія Сюмар заявила, що в Україні відбувається концентрація силових структур в одних руках і перехід до президентської форми правління.

[kkstarratings]